Ден: д.м.г

Претседателот Бошкоски гостин во емисијата „Стадион“ на Канал 77

Претседателот на Обединети за Македонија, господинот Љубе Бошкоски беше гостин во емисијата „Стадион“ на Канал 77 радиото. Во прилог е целосното гостување: (more…)